Ten kluk smrdí..

3. srpna 2018 v 20:00 | Sloní pírko |  Ze sloního života


Můj další vztah v roce 2014 trval jen pár měsíců, ale i tak se tu s vámi o něj chci podělit.

Po rozchodu s Berným jsem na tom pořád nebyla dobře, a tak jsem na začátku roku 2014 začala hledat odreagování na seznamkách. Kde jinde…

Na Badoo jsem tenkrát poznala Kloubka.

Kloubek je vysoký asi dva metry, je docela oplácaný má světlé blond vlasy a vážně není krasavec.

Byl na mě milý a dokázal si se mnou psát o všem, co mě napadlo. Psali jsme si několik týdnů a Kloubek mě začal vyzývat, abych s ním šla na schůzku. Bylo fajn si s ním povídat, ale schůzka? Vždyť je tak divnej… a to tu byl ještě bonbonek ve formě jeho přítelkyně. Když jsem se ho ptala, co by na to řekla jeho přítelkyně, že jde s jinou holkou na schůzku, tak odpověděl "Co oči nevidí, to srdce nebolí.", prostě normálka, že jo.

Nevím, kde se ve mně zrodil ten blbej nápad, ale já na to setkání po několika dnech přemlouvání fakt šla. Nedokážu si vybavit, kde jsme to spolu byli na první schůzce a ani co jsme dělali, ale vídali jsme se čím dál častěji. Bydleli jsme kousek od sebe, a tak nebyl problém se jednoduše sebrat a za pár minut stát vedle sebe. Dá se říct, že se z nás stali kamarádi. Ty kamarádi, kteří se občas drží za ruce, sedí si na klíně nebo si dají pusu. Postupem času mi začalo docházet, že mi chybí přítomnost někoho, komu by na mě záleželo a Kloubek mi to částečně nahrazoval.

Osud tomu asi tak chtěl, a tak jsme spolu jednoho večera skončili v posteli. Nebylo to nic moc, abych byla upřímná, ale kdo to čas od času nepotřebuje…

Kvůli postelovým hrátkám jsme se začali scházet skoro pravidelně a z kamarádů se stali spíš kamarádi s výhodami. Sice mi vadilo, že se mnou podvádí svou přítelkyni, ale na druhou stranu… co oči nevidí, to srdce nebolí?

Celá tahle aféra se táhla odhaduju, tak dva měsíce než to jeho přítelkyně zjistila. No zjistila… on jí to někdo řekl, ale do dnes nevím kdo. Kloubek mi říkal, že jí někdo poslal kopie naší konverzace, takže si myslím, že mu někdo z jeho známých naboural profil na Facebooku.

Rozešli se.

Já byla sama.

On byl sám.

Rozchodu nelitoval, protože to mezi nimi už delší dobu nefungovalo. Tak jsme v našem postelovém románku pokračovali dál a mimo to jsme spolu občas šli někam na pivo, nebo se projít. Někde mezi tím vším se z nás stal pár. Mělo to, ale chybu. Já se mu líbila a myslím, že mě měl pořád radši a radši a možná mě pak i miloval, ale já ho pořád brala jen jako kamaráda, který mě nepřitahuje, ale občas mě uspokojí v posteli.

Když už mi pomáhal se stěhováním a dokonce znal i mé rodiče, tak jsem se lekla a přišlo mi to moc vážné. Musím to nějak skončit. Ale jak?

Byli jsme na návštěvě v domě mích rodičů. Moje máma byla tenkrát někde pryč a byl tam jen můj táta. Udělal nám večeři a všichni jsme si sedli ke stolu. Táta začal něco vyprávět a pak uprostřed věty začal něco čuchat a dal si vidličku s jídlem od úst. Něco tam strašně smrdělo. Já už přesně věděla, co to smrdí a chtěla jsem se začít smát, ale udržela jsem se. Po večeři jsme uklidili nádobí ze stolu a já ho dávala do myčky. Otočila jsem se a vidím, že Kloubek sedí sám u stolu a táta někam zmizel. Šla jsem ho hledat. Našla jsem ho v chodbě, jak tam běhá se sprejem proti pachu, kterej je normálně na záchodě. Věděla jsem, co se děje, ale nedalo mi to "Co to děláš?" zeptala jsem se táty a ten odpověděl "Nezlob se na mě, ale jemu strašně smrděj nohy, tak jsem mu dal boty za dveře" a mával si rukou před nosem. Měl pravdu. Vždycky mu strašně smrděly nohy, ale ten večer to bylo fakt vydatné.

Protože byl pátek, tak jsem se rozhodla u táty zůstat a přespat tam. Doprovodila jsem Kloubka ke dveřím a poděkovala mu za večer. Když odešel, tak jsme s tátou větrali chodbu dobré dvě hodiny :D. U televize mi pak táta řekl, že si myslel, že ženy jsou s muži, které je přitahují svým "pachem", ale v tomhle mě vážně nechápe :D.

Normálně tohle nedělám, ale potřebovala jsem se s Kloubkem rozejít, tak jsem mu napsala ještě v ten večer zprávu, že by jsme se měli rozejít. Psala jsem mu, takové ty klasické kecy, jako že teď nejsem připravená, že si zaslouží někoho lepšího, a že nejsem ta pravá. Nebyl schopný to pochopit a pořád ze mě chtěl vytáhnout praví důvod, tak jsem mu napsala "Protože smrdíš...", na odpověď jsem nečekala. Ona vlastně žádná odpověď myslím ani nepřišla a Kloubek rovnou ukončil konverzaci. Do dnes se se mnou nebaví a má mě za pěknou krávu, ale budu upřímná.. já tenkrát ta kráva fakt byla.

Za jedno jsem mu, ale vděčná. Pomohl mi se dostat z těch nejhorších stavů z rozchodu s Berným. Nebýt jeho, tak jsem dnes buď dva metry pod zemí, nebo někde, kde jsou mříže v oknech a lidé tam chodí na terapie.

Nebyla jsem vždy svatá, ale tady mě mrzí, že jsem byla opravdu zlá.

Kloubku promiň.

Sloní pírko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jeife Jeife | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 20:39 | Reagovat

Převozník ... :)

2 slonipirko slonipirko | 7. srpna 2018 v 10:42 | Reagovat

Mas pravdu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama