Prokletí holubem 2.

4. srpna 2018 v 19:00 | Sloní pírko |  Seznamka


S Ondrou jsem se seznámila... chvilka napětí… na lide.cz. Byl vysoký snad dva metry a hrozně hubený. Vedle sebe jsme vypadali jako buřtík a párátko. Rande jsme si domluvili na 1. máje. Přišel v kšiltovce, černém tričku s potiskem, a "3/4ťákách". Pamatuji si, že měl myslím na pravé paži tetování, ale to není podstatné.

Šli jsme se projít do parku Grébovka. Říkala jsem si, že i kdyby se mi nelíbil, tak alespoň dostanu pusu a neuschnu. Ondra sice nevypadal špatně, ale z nosu mu koukala zelená koule, která chtěla jen vyletět ven - prokletí holubem. Během schůzky taky někam odletěla, ale to jsem nějak nepostřehla :D.

Procházeli jsme se parkem a nedaleko nás bylo několik rozkvetlých třešní. Říkám mu: "Hele koukej třešně.", napjatě jsem čekala až dostanu pusu. On se podíval směrem k třešním a všimnul si, že se u nich někdo fotí a prohlásil: "No jo… a jak se u toho trapáci ještě fotěj ne?" a šel v klidu dál. Takže bylo rozhodnuto, uschnu.

Prošli jsme Grébovkou na Vršovické náměstí a domluvili jsme se, že zajdeme někam na jídlo. Před restaurací Ondra vytáhnul peněženku a zjistil, že nemá žádné peníze a má jen platební kartu. Šli jsme tedy k bankomatu, že si vybere peníze. Čekala jsem opodál a pozorovala ho, jak se u výběru kroutí a nadává. Vrátil se ke mně s tím, že se moc omlouvá, ale bankomat mu peníze nechce vydat. Já jsem odmítala dotovat oběd ze svého, když jsem měla kapesné asi 200 Kč týdně, tak jsme to "zabalili" a rozloučili se.

Uschnu a ještě bych měla zaplatit oběd + ten holub. To už bylo trochu moc.

Přeju Vám ať máte lepší rande, než jsme mívala já.

Vaše Sloní pírko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fufu Fufu | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 19:57 | Reagovat

Mě tyhle články vždycky strašně pobaví:). Díky za ně.

2 slonipirko slonipirko | 7. srpna 2018 v 10:41 | Reagovat

[1]:to jsem rada :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama