Hrady CZ Rožmberk

6. srpna 2018 v 12:08 | Sloní pírko |  Ze sloního života


Na tenhle festival jsem se těšila celé léto. Už je to tradice, na kterou jezdíme s Šábou a jejími kamarádkami pár let. Šáby bratr má kousek od náměstí chatu v Rožmberku nad Vltavou. Chatu nám jednou v roce půjčuje, když je na kopci festival, a tak tam vždy jedeme na dámskou jízdu.

Z Prahy jsme vyjely kolem 17:00 a ve 21:00 jsme dorazily do cíle. Chata je stará, plná pavučina pavouků, ale to je nám jedno… lepší než stan. První večer jsme si otevřely víno a hrály hru Nikdy jsem. Spát se šlo docela brzo cca kolem 00:00.

V pátek jsme po snídani zamířily v plavkách ke splavu Vltavy. Ležely jsme u splavu na řasách, mávaly jsme na hezké vodáky a plavaly jsme mezi rybami. Po vodním osvěžení jsme se šly na chatu převléknout a šly na oběd do restaurace, kde jsem si dala kuřecí s česnekem na grilu a hranolky - výborné, jako vždy. Navečer přijela poslední účastnice do Krumlova, tak jsme ji jely vyzvednout. Cestou jsme z okna auta zdravily vodáky hlasitým "Ahoooj!" a všichni na nás mávali :D. Večer jsme vyrazily na kopec na festival. Nejlepší z celého večera byl koncert Marpa a Trouble gang. Zpívala jsem celý koncert a myslela jsem, že druhý den nebudu moct ani mluvit :D. Poslední akcí večera byla after party od Jack Danielse. Na chatu jsme se vrátily až ve 3:00.

Sobota pro nás začala až v 11:00 a probudily jsme se se vzhledem zombie :D. Snídaňo-oběd jsme si daly až ve 12:00. Po obědě jsme se válely a pak šly na oběd. Těstoviny byly senzační a ještě jsme si je musely nechat zabalit sebou, protože to byla porce "Jako pro koňa". Zpátky na chatě jsme si na xichty namalovaly obličej a vyrazily zase na kopec. Tentorát jsem si na kopci nechala dát tetování na 6 dní na nohu a koupila jsem si na památku krásný náramek z oceli na ruku. Ochutnala jsem tam, langoše se zakysanou smetanou a Bramloše - doporučuju si to dát, až to někde potkáte. Holky se nechaly zlákat na Iqos, takže mají taky něco na "památku". Nejlepší koncert pro mě byli Mandrage a hřebem večera byli Divokej Bill. Holky se vyfotily s jedním členem z Divokého Billa a zbytek večera jsme byly zase na afterparty. V posteli jsem byla zase ve 3:00 :D.

Neděle byla už jen ve znamení balení věcí a pak cesty domů. Pro mě to byl nejlepší zážitek z léta stejně, jako minulý rok. Těším se zase na ten příští.

A co vy? Kam jezdíte na festivaly?

Vaše Sloní pírko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama