Tomáš Klus a já

30. července 2018 v 11:30 | Sloní pírko |  Ze sloního života


Minulý rok byla mou nejlepší kamarádkou Píťa. Poznala jsem ji přes Ralfa. Ona byla jeho přítelkyní přede mnou. Když jsem se s Ralfem rozešla, tak jsem ji kontaktovala a zjistily jsme, že nám ubližoval úplně stejně a psaly jsme si o tom několik týdnů, než jsme se sešly. Když k setkání došlo trvalo několik hodin a pořád bylo o čem mluvit. Staly se z nás kamarádky, ale bohužel ne na dlouho.

Píťa se tak trochu znala s Tomášem Klusem. Byla jednou ze zakladatelek jeho klubu fanoušků. Když jsem s ní jednou byla na festivalu Mezi Ploty, kde Tomáš koncertoval, tak jsme si ho po jeho koncertě našly, že se s ním chceme vyfotit. Tomáš zahlédl Píťu a hned si vzpomněl, že ji zná a objal ji. Chvilku spolu mluvili, pak se udělala fotka a my šly zase dál. Koukala jsem na to, jako na zjevení, protože do té doby jsem ji o tom slyšela jen mluvit, ale vidět naživo, jak ji tam objal to bylo "něco" :D. Říkala jsem Pítě, že ho chci taky znát, jestli by mě s ním nemohla seznámit (kdo by nechtěl znát Kluse :D). Souhlasila a řekla, že až bude zase možnost, tak nás seznámí. Slib dodržela.

Asi za měsíc jsme šly s Píťou na koncert Tomáše Kluse, který se konal v rámci akce Praha žije hudbou. Bylo to tehdy v Dejvicích a skoro nikdo o tom nevěděl. Bylo tam málo lidí a koncert měl tak komornější atmosféru. Sedělo se na zemi a bylo to prostě super. Ještě, než samotný koncert začal, tak jsme s Píťou na Tomáše čekaly vedle pódia až půjde kolem nás. Nečekaly jsme dlouho a Tomáš skutečně vyšel za zákulisí…

Píťa: Ahoj Tome!
Tomáš: Jé ahoj Píťo! Rád tě vidím.
Píťa: Tohle je moje kamarádka XY. Já vás minule zapomněla představit.
Já: podala jsem mu ruku… Ahoj já jsem XY. Těší mě.
Tomáš: Ahoj XY. Já jsem Tomáš rád tě poznávám… Holky moc se omlouvám, ale musím tady dát rozhovor, tak se uvidíme třeba později.

Tomáš odešel s kameramanem někam za roh. Ztuhla jsem a nemohla mluvit. Píťa se mě zeptala "Co ti je?", koukala na mě vyjeveně. Odpověděla jsem "Můžeme jít někam dál prosím?" a odebrala jsem se směrem mimo lidi, Píťa mě následovala. Došla jsem někam k záchodům a začala skákat "IIIIIIP! ÁÁÁÁÁ!" pištěla jsem. Probudila se ve mně patnáctka zamilovaná do zpěváka. To je on mého srdce šampion! A to jsem tak dva měsíce před touhle událostí skoro nevěděla, kdo to je :D.

Úplně jsem se zbláznila a začala chodit na každý jeho koncert v Praze a okolí. Za pár měsíců jsem ho stihla vidět asi na 10ti koncertech. Skoro po každém koncertě jsem za ním šla pro podpis nebo fotku. Myslím, že už mě musel dostat do podvědomí jako "ten xicht co za mnou po každém koncertě leze".

Asi ¾ roku po seznámení s Klusem jsem se s Píťou pohádala, kvůli jejímu příteli z Ukrajiny, který bral drogy a měl prsty v ilegálních činnostech. Píťa si odmítala připustit, že je to problém a já odmítala přihlížet tomu, jak s ním zkouší brát drogy a je dobrovolně nešťastná. Když jsem se později na jejím blogu dočetla, že jsem chodící mindrák, tak to byla konečná.
Dál jsem chodila na Tomášovi koncerty, jako zamilovaná fanynka sama. Naposledy jsem na něm byla na Mezi Ploty 26.5.2018 den po svých narozeninách. Předešlí den jsem byla na pohovoru do nové práce, z kterého jsem měla dobrý pocit a chtěla jsem si ten hezký týden uzavřít fotkou s Tomášem. Po koncertě jsem na něj čekala až přijde rozdávat podpisy a úsměvy. Vyšel z poza plotu a všichni se začali hrnout k němu, jako by ho chtěli umačkat. Malé děti si nechávali podepsat čepice, mobily, ruce i nohy a já se k němu pořád nemohla dostat. Stála jsem tam už dobrých 40 minut a pořadatelé už začali tlačit, aby to Tomáš ukončil, že potřebují uklidit podium. Už jsem byla na řadě, když mě předběhla jedna *** a udělala si s Tomášem fotku. Připravila jsem foťák na mobilu a už ho mířila na Tomáše: "Ahoj Tome můžu si s tebou udělat fotku?". Tomáš mě pozdravil a říká: "Ahój! No už je málo času a na všechny se nedostane. Neuděláme jednu společnou?", řekla jsem: "Ale já bych ráda měla fotku s tebou jen pro sebe. Jen jednu." A cpala jsem k němu hlavu, abych nás vyfotila. Tomáš se na mě podíval a říká: "A není to sobecké?", ta otázka mě tak zarazila, že mě nenapadla lepší odpověď než: "Možná trochu…?", Tomáš na to reagoval: "Tak to ne. Udělá se jedna společná.", vzdala jsem to a otočila se na patě, že jdu pryč. Tomáš se za mnou otočil a říká: "Nezlob se na mě." Odpověděla jsem "Já se nezlobím.", usmála jsem se a odešla středem. To, že mi v hlavě běžela jedna nadávka za druhou on už neví. To si jako vážně myslel, že tam čekám skoro hodinu na to, abych měla společnou fotku s ním a dalšími asi 15cti lidmi? Ani náhodou! To posral :D! Ta patnáctiletá zamilovaná fanynka je pryč. Tak alespoň už nemusím hnát na každý jeho koncert a ušetřím dost peněz :D.

Jako památku na tohle období mám následující: 3x fotku s Tomášem, 1x fotku s Tomášem a Jiřím Kučerovským, 2x podpis Tomáše, 2x podpis Jirky, 2x objetí od Tomáše, 1x ukradený seznam hraných písniček, co po koncertě ležel na podiu. Myslím, že toho není málo :D. A ano jsem tak trochu šílená, ale to už vám asi došlo :-).

Vaše Sloní pírko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama