Skůtr

23. července 2018 v 20:21 | Sloní pírko |  Seznamka
Jeden z prvních kluků se kterým jsem se seznámila je ……. (fakt si nepamatuju jeho jméno, tak mu budeme říkat třeba Honza). Na Honzu jsem narazila na seznamce Lide.cz, jako s většinou kluků o kterých tu budu psát. Byl to vysoký, tmavovlasý, štíhlí sympaťák. Od začátku se mi na fotkách moc líbil. Po několika dnech psaní, kdy jsme si rozuměli jsme si domluvili schůzku.

Domluvili jsme, jako místo srazu parkoviště u Letenských sadů. Vždy jsem byla oplácaná, tak jsem se to snažila schovat pod dlouhé černé šaty a snažila jsem se hezky namalovat. Když jsem se připravila, tak jsem vyrazila z baráku (bydlela jsem tehdy na Letné) na místo určení. Věděla jsem, že Honza přijede na skůtru, a tak jsem se těšila, že se třeba projedu s ním.

Opřela jsem se o zábradlí a čekala jsem.

Po chvilce už v dálce vidím, jak se mým směrem přibližuje modrý skůtr a na něm postava oblečená v černé s černou helmou na hlavě. Stoupla jsem si a rozešla se k němu. Honza zastavil skůtr a stoupnul si vedle něj. Sundal si helmu. Já začala otevírat pusu na slovo "Ahoj", když si mě honza prohlídl od hlavy k patě. Stačila jsem se jen nadechnout a on si zase nandal helmu, nastartoval stroj a odjel.

Vážně.

Neřekl ani slovo. Jen si mě prohlídnul, odjel a mě tam nechal jen tak stát. A co teď? To bylo jako všechno? To se mu až tak nelíbím?

Svěsila jsem hlavu a odkráčela zase domů po svých. Honza už mi nikdy nenapsal a tak to skončilo. I takový kluci mezi námi jsou. Až budete mít někdy blbý pocit ze špatného rande, tak si vzpomeňte na tenhle článek. Myslím, že taková "schůzka" se jen tak někomu nepoštěstí.

Vaše Sloní pírko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama