Postavy

14. července 2018 v 20:18 | Sloní pírko |  Kdo je kdo
Napíši vám sem přehled postav, aby jste se lépe orientovali v mích článcích a věděli kdo je kdo.

Heif - kamarádka s kterou se známe od miminek. Trávily jsme spolu jako děti každé prázdniny na chatách našich babiček, které se taky kamarádily. Už dávno nejsme děti, ale přátelství nám zůstalo i přes to, že má teď Heif manžela a malou dcerku a žije úplně jinak než já.

Cleo - bývalá kamarádka s kterou jsem se poznala na základní škole, když jsme spolu chodily na kroužek atletiky. Cleo je krásná, ale docela hloupá, to ale našemu kamarádství neublížilo. S Cleo jsem začala bydlet, co jsem se rozešla s Ralfem. Ukázalo se, že je to bordelářka zlodějka a vodila si do bytu kluky na jednu noc, proto naše kamarádství skončilo. Na oslavě jejích narozenin jsem se v květnu 2015 poznala s Ralfem, který je jejím kamarádem.

Vzdušňák - tak toho znám přes Heif. Chvilku jsme spolu zkoušeli chodit v březnu 2015, ale ukázalo se, že nám to líp půjde jako kamarádům. Od té doby jsme kamarádi, co se spolu občas líbají.. viz článek Definice

Ralf- to je můj ex. Nejhorší člověk, kterého jsem kdy v životě potkala - viz Sebeláska se netoleruje. Tyran a psychopat v jednom. Kamarád Cleo.

Berný - láska, která se kolem mě začala motat v roce 2010 a ještě nepřešla, i když už spolu 5 let nejsme. Ta láska, ale přetrvává jen u mě. Berný se mi vždy ozve jen, když chce sex. Já jsem bohužel tak pitomá, že vždy jdu. O něm a o tom, jak jsem naivní a vše kazím se můžete dočíst v několika kapitolách v rubrice Ze sloního života.

Hora - kamarád s výhodami, kterého jsem měla v roce 2013 po rozchodu s Berným. S Horou už moc v kontaktu nejsme, ale jsem ráda za to co jsem s ním mohla prožít - viz Jak vzniklo Sloní pírko.

Ginger - bývalá kolegyně z práce, kde jsem schvalovala půjčky. Poznaly jsme se v létě 2017, kde mě v nové práci zaškolovala na svou pozici. Kamarádit jsme se začaly, když jsme plánovaly narozeninovou oslavu pro naši kolegyni.

Burda - známe se ze střední školy, kde byl o pár ročníků výš na jiněm oboru, ale výdat jsme se začaly až v roce 2018. Do té doby jsme si jen často psali.

Luna - bývalá kolegyně a kamarádka v letech 2017/2018. Rok přátelství a spolupráce skončil po plánování narozeninové oslavy. Proč? To se dočtete v článku - Všechno zlé je pro něco dobré.

Píťa - bývalá mého bývalého. Moje nejlepší kamarádka pro rok 2017. Dnes je to bývalá kamarádka, která si o mě myslí to nejhorší, protože jsem ji nepodpořila v jejím vztahu k mafiánskému ukrajinci.

Apple - Je můj nejepší gay kamarád, kterého jsem poznala na přípravě oslavy naší společné kamarádky, které jsme se společně vysmáli :D. Bylo to asi v roce 2009 odhadem. Už se prostě známe sto let. Myslím, že o něm budu psát celkem často. Apple je gay, který o sobě říká, že je úžasný, a že by nejraději některé buzny nakopal do prdele. Já si myslím, že Apple má tak velké ego, že ho jednou to ego samo vytrčí z okna :D. Má se rád a to že je gay rozhodně neskrývá a nestydí se za to :)

Ježíšek - Tramp, podivín, originál. Ježíšek je prostě nenahraditelný úžasný tvor. Je to bývalý přítel mé spolužačky za střední školy. S Ježíškem se moc často nevidíme, ale když už k tomu dojde, tak to stojí za to.

Kloubek - kamarád s výhodami s kterým jsem "chodila" v roce 2014, abych se dostala z deprese, kterou jsem pořád měla po rozchod s Berným.

Šába - není to žába a ani není moc šáhlá :D. Šába chodila na střední s mojí bývalou spolužačkou za základní školy, no a přes ni se vlastně známe. Viděly jsme se častěji a častěji a nějak se z nás v průběhu času staly kamarádky. Šába má super život, má fajn rodiče, nemusí platit nájem, dostala auto a pracuje pro svého perfektního přítele, ale jednu chybu ta její pohádka má. Šáby rodina se hlásí k jednomu náboženství, které u nás není moc popullární a má podle mě spoustu hloupých a striktních pravidel, které znepříjemňují život. Navzdory tomu by to do Šáby na první dojem nikdo neřekl a je to vážně skvělí člověk.

Sběratelka - kamarádka ze základní školy, která každou svou známost sbírala po mě. Nejdřív já chodila s jedním klukem týden, a když jsem ho nechala, tak si ho našla a chodila s ním po mě 8 měsíců. Pak jsem měla jedno rande s klukem z Brna (KOMETA) a ona o rok a něco později se s ním dala dohromady a dnes spolu bydlí a plánují rodinu.

Val - nová spolubydlící (říjen 2018). Je jí 32 a 12 let pracovala v zahraničí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama