Osvícení

12. července 2018 v 15:32 | Sloní pírko |  Ze sloního života
S Berným jsme si od posledního setkání vyměnili jen pár sms, jinak jsme se neviděli. Bohužel (bohu dík) na mě ve středu odpoledne přišla slabá chvilka a přesně se dalo čekat, co následovalo. Já (blbec) jsem mu napsala zprávu s dotazem, jestli bych u něj ještě někdy měla šanci být něco víc. Jeho odpověď se taky dala čekat…

On:

Nenapsal zase vůbec nic, tak jak je u něj zvykem. Kdybych bývala napsala něco o sexu, tak mám do dvou minut 3 zprávy. Nechala jsem to být. Večer jsem se sešla s kamarádkou (bývalá kolegyně z práce) Ginger. Šly jsme do mé oblíbené kuřácké (pšššt) hospody a daly si pivo. Dlouho jsme se neviděly, takže řeč opravdu nestála. Ginger se mi nejdřív svěřila s tím co trápí ji a když jsme její trable podrobně rozebraly, zanadávaly a postěžovaly si, tak se svěřování problémů obrátilo na mě.

Zasvětila jsem ji do všeho, co se poslední měsíce děje ve spojení mě a Bernýho. Hrozně se zlobila, že něco takového dělám, že na něj mám zapomenout a věnovat se sama sobě. "Podívej, vždyť to nikam nevede a trvá to už 5 let! To snad už musíš vidět sama, že to nemá cenu a jen si s tebou Berný hraje a využívá tě. Říkala jsi, že je z něj teď buran ne? Kdybys ho neznala a šla s ním teď na první rande, ozvala by ses mu znovu?" dokončila otázkou svou promluvu Ginger. Sklopila jsem hlavu a po krátkém zamyšlení mi to došlo… "NE! Takového chlapa nechci!" odpověděla jsem. Vždyť Ginger má pravdu. Já se v něm pořád snažím najít toho kluka, ten zdroj štěstí, co jsem měla před několika lety, ale to už je dávno pryč a musím ho přestat hledat. Marně to v něm hledám 5 let a bez úspěchu. Můj Berný je navždy pryč a je čas se s tím srovnat. Hned, jak mi tohle došlo, tak jsem si vzala telefon a jeho číslo zablokovala.

V Ginger, ale ještě běhaly myšlenky na to, jak mi ubližuje a rodil se jí v hlavě plán. "Jak se jmenuje celým jménem?", zeptala se mě, "Jmenuje se Berný XY." odpověděla jsem. Ginger vyťukala jeho jméno do vyhledávače na Facebooku, "Je to on?", zeptala se mě, "Jo to je on.", valila jsem na ni oči, co to chce jako dělat. "Chci mu napsat svůj názor do zprávy", řekla rudá Ginger plná vzteku. Řekla jsem jí ať mu napíše, co chce, že už je to asi stejně jedno, protože já už to podělala před lety, když se se mnou tenkrát rozešel.

Ginger si otevřela okno zprávy a začala vztekle bouchat prsty do mobilu. Trvalo to asi 10 minut, pak na mě obrátila rozsvícenej displej, "Můžu mu to poslat?" zeptala se. Psala tam o tom, jak nechápe, jak tak báječná holka, jako já může mít ráda tolik let takového blba a že si to on nezaslouží. Ke konci zprávy ještě psala, že nechce, aby jí trápil kámošku a že má jít do piče :D. Zprávu jsem odsouhlasila a Ginger to poslala.

Doufám, že až si to přečte, tak už se nikdy neozve a já budu mít klid. Jestli mu někdy v budoucnu ve slabé chvilce napíšu, tak snad už nikdy neodepíše.

Berný, ty z minulosti, odpočívej v pokoji. Berný, ty z přítomnosti, už mě nech žít.

Vaše Sloní pírko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama