Moc vysoká

27. července 2018 v 19:00 | Sloní pírko |  Seznamka
Další s kým jsem se na lide.cz seznámila je ……. (Franta). František byl hnědovlasý kluk, který byl spíš tiché povahy. Vlastně ani nevím co se mi na něm tenkrát líbilo, ale bylo mi asi 15, tak co. S Frantou jsme domluvili sraz na I. P. Pavlova u KFC (tehdy jsem bydlela u babičky ve Vršovicích / o tom zase jindy).

Na sraz jsem přijela tramvají a na místě jsem stála přesně v domluvenou hodinu. Vyhlížela jsem Frantu, ale ten nikde. Tak si říkám "Dám mu pár minut.", ale ani po 15cti minutách nebylo po Frantovy ani stopy. Tak jsem si vzala telefon a šla mu napsat sms na číslo, které jsme si na chatu vyměnili. Napsala jsem mu "Kde jsi?", on odpověděl "už jsem odjel" a dodal smajlíka s křivou pusou. Dál mi napsal, že tam byl, ale že když mě viděl, tak mu došlo, že jsem o hodně vyšší než on a proto odjel. Prý by to nemělo smysl, když jsem tak vysoká...

Už v té době jsem měřila asi 175 cm, ale i tak mě tam vážně nechá samotnou a ani nepřijde? Úplně tedy nevím, jestli se to dá považovat zrovna za rande, když jsme se nesetkali z očí do očí, ale mám to dnes, jako veselou historku "z natáčení".

Doufám, že vás to alespoň z poloviny pobavilo tak, jak tím dnes já bavím své přátele.

Vaše Sloní pírko.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nudistka nudistka | Web | 29. července 2018 v 13:19 | Reagovat

Měřím 183 cm a nikdy se mi nestalo, že by kluk nebo chlap nepřišel nebo tajně odešel, naopak vždy jim má výška imponovalo, což se ale nedá říci o mně, já prostě malé chlapy nemusím, ráda bych někoho komu se můžu dívat do očí a ne na něj koukat z vrchu, upřímně si to také neumím představit, i když je pravda, že mě řada z nich přesvědčila, že je to jedno, že jsou určité chvíle, kdy se to srovná a kdy výšku toho druhého neřešíš ...

2 Open-minded girl Open-minded girl | Web | 29. července 2018 v 19:29 | Reagovat

No dobře je že jsi to brala s humorem :-) ...taky mam kolem 175 a více, a uznávám, že bych menšího kluka úplně od pohledu nehledala, ale asi bych takhle dopředu rovnou nic neodsoudila. Jeho smůla, neví o co přišel. Za to ty o nic, když se choval takhle. :-)

3 slonipirko slonipirko | 30. července 2018 v 11:47 | Reagovat

Ono jinak než s humorem se to brát nedá. Stojíš sama odmítnutá na zastávce, pro pár centimetrů navíc... To je prostě směšné :D. Navíc chlapi jsou blbci, ale překvapuje mě že už tak mladí :). A čím jsou starší, tím je to horší :D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama