Buran ve žlutém kabátě

23. června 2018 v 18:02 | Sloní pírko |  Ze sloního života
Domluvili jsem se, že se sejdeme 22.6.2018 v 18:00 na Floře. Tak jsem si dala záležet. Zalezla jsem do koupelny a 2 hodiny jsem se ze sebe snažila udělat člověka. Pak ještě vybrat oblečení a vyrazit.

Přijela jsem tam dřív a čekám. Berný přišel s plnovousem a v teplákové mikině - vypadal jako "vocas". Chvilku jsem mluvili o tom, jestli by bylo tedy možné z nás udělat kamarády s výhodami, pak jsme šli na pivo do nedaleké rohové restaurace. Celou dobu se mi klepali ruce a kolena a nedokázala jsem si skoro ani zapálit cigaretu. To se mi ale dělo jen do doby než se Berný rozmluvil. Opilecký hlas, vyjadřování i gestikulace, tak jsem si úplně říkala co je to za křupana. Styděla jsem se tam s ním pomalu sedět, protože já upravená blondýna v šatech a naproti sedí buran v mikině co s těma vousama vypadá jako křovák.

Ten kluk co jsem ho milovala už je asi úplně pryč. Nevím jestli to s ním udělala ta práce v hospodě, nebo to pochytil jinde, ale je to někdo úplně jiný. Seděli jsme tam asi hodinu a pomalu byl problém najít společné téma a bylo v některých chvílích u ticho. Řekli jsme si, že to zabalíme a tak šel zaplatit na bar - to se cení.

Než jsme se rozloučili, tak mi řekl ať si to s tím kamarádstvím s výhodami rozmyslím a ať dám vědět. Rozloučil se a usmál se na mě. Až v tenhle okamžik kdy se usmál jsem v něm viděla zase toho kluka co jsem ho tak milovala.

Ještě ten večer jsem šla na jednu akci s kamarády kde jsem to celé probrala s kamarádkou a posílila se slušnou dávkou alkoholu. Bernýmu jsem napsala sms, že s tím souhlasím a jdu do toho.

Hned mi odepsal, že je to fajn a jak se těší a jak mi to dneska slušelo. Psali jsme si dobrou hodinu o tom, co by jsme vše chtěli dělat a jak si budeme užívat, ale že zatím není místo kde to provozovat. Napsala jsem mu, že jsem celý víkend volná a ať tedy zkusí něco vymyslet.

Když jsem se vrátila domů z noční akce a šla spát, zdál se mi o něm sen. Zdálo se mi, že jsme se sešli u nějakého hradu a on přišel oholený dohladka a na sobě měl žlutý kabát a vypadal skoro jako model. Pořád jsme se tam jen líbali až jsem se od něj odtrhla a řekla "Počkej! Takhle se ale kamarádi s výhodami nechovají.." on odpověděl "Ale já nechci být jen to." a líbal mě dál.

Dnes dopoledne (sobota) jsem se probudila a zjistila jsem, že spolubydlící není doma. Hned jsem napsala Bernýmu, že jsem sama doma a ať dorazí, že si spolu můžeme tedy něco užít. Už je čtvrt na šest a zatím nepřišla žádná odpověď. Tak nevím jestli mě zkouší, jestli se naštvu a budu zase psát nějaké blbé zprávy nebo o co mu jde. Má tohle celé vůbec cenu, když vidím, že si se mnou jen hraje?

Vaše Sloní pírko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama