Červen 2018

Konečná stanice. Prosíme, vystupte!

30. června 2018 v 14:21 | Sloní pírko |  Ze sloního života
Tak se stalo to, co bylo od začátku asi jasné. Od toho večera, co jsme si psali naposledy, se mi neozval, takže si se mnou zase jen hrál a zkoušel, co vydržím. Proto jsem Bernýmu napsala poslední sms a zablokovala jsem ho, ke jsem mohla..

Já: dobře jak myslis. Skoda. Tesila jsem se. Mohli jsme si vzajemne pomoct, ted si hledej kamarádskou vypomoc kde chces, ale me uz prosim nikdy nepis. Je cas pretrhnout kontakt uplne a navždycky. Nejsem si vedoma niceho, proc by jsi mi nemel odepsat, takze vazne nevim proc to dopadlo takhle.. asi to tak chces. Takze se mej hezky a preju ti at se ti dari. S laskou A.

Asi by se spíš patřilo mu napsat sloh nadávek a sprostých slov, ale to jsem nemohla udělat s vědomím toho, že ten bezvadnej kluk co jsem s ním chodila před několika lety, je ještě někde tam uvnitř. Škoda jen, že tahle osoba s ním už nemá téměř nic společného.

Tak tedy tenhle román tentokrát definitivně končím já, už nikdy nechci psát žádné řádky pro tento příběh. Z tohohle vlaku jednou pro vždy VYSTUPUJI!
Zazvonil zvonec a pohádky je konec.


Vaše Sloní pírko

Buran ve žlutém kabátě

23. června 2018 v 18:02 | Sloní pírko |  Ze sloního života
Domluvili jsem se, že se sejdeme 22.6.2018 v 18:00 na Floře. Tak jsem si dala záležet. Zalezla jsem do koupelny a 2 hodiny jsem se ze sebe snažila udělat člověka. Pak ještě vybrat oblečení a vyrazit.

Přijela jsem tam dřív a čekám. Berný přišel s plnovousem a v teplákové mikině - vypadal jako "vocas". Chvilku jsem mluvili o tom, jestli by bylo tedy možné z nás udělat kamarády s výhodami, pak jsme šli na pivo do nedaleké rohové restaurace. Celou dobu se mi klepali ruce a kolena a nedokázala jsem si skoro ani zapálit cigaretu. To se mi ale dělo jen do doby než se Berný rozmluvil. Opilecký hlas, vyjadřování i gestikulace, tak jsem si úplně říkala co je to za křupana. Styděla jsem se tam s ním pomalu sedět, protože já upravená blondýna v šatech a naproti sedí buran v mikině co s těma vousama vypadá jako křovák.

Ten kluk co jsem ho milovala už je asi úplně pryč. Nevím jestli to s ním udělala ta práce v hospodě, nebo to pochytil jinde, ale je to někdo úplně jiný. Seděli jsme tam asi hodinu a pomalu byl problém najít společné téma a bylo v některých chvílích u ticho. Řekli jsme si, že to zabalíme a tak šel zaplatit na bar - to se cení.

Než jsme se rozloučili, tak mi řekl ať si to s tím kamarádstvím s výhodami rozmyslím a ať dám vědět. Rozloučil se a usmál se na mě. Až v tenhle okamžik kdy se usmál jsem v něm viděla zase toho kluka co jsem ho tak milovala.

Ještě ten večer jsem šla na jednu akci s kamarády kde jsem to celé probrala s kamarádkou a posílila se slušnou dávkou alkoholu. Bernýmu jsem napsala sms, že s tím souhlasím a jdu do toho.

Hned mi odepsal, že je to fajn a jak se těší a jak mi to dneska slušelo. Psali jsme si dobrou hodinu o tom, co by jsme vše chtěli dělat a jak si budeme užívat, ale že zatím není místo kde to provozovat. Napsala jsem mu, že jsem celý víkend volná a ať tedy zkusí něco vymyslet.

Když jsem se vrátila domů z noční akce a šla spát, zdál se mi o něm sen. Zdálo se mi, že jsme se sešli u nějakého hradu a on přišel oholený dohladka a na sobě měl žlutý kabát a vypadal skoro jako model. Pořád jsme se tam jen líbali až jsem se od něj odtrhla a řekla "Počkej! Takhle se ale kamarádi s výhodami nechovají.." on odpověděl "Ale já nechci být jen to." a líbal mě dál.

Dnes dopoledne (sobota) jsem se probudila a zjistila jsem, že spolubydlící není doma. Hned jsem napsala Bernýmu, že jsem sama doma a ať dorazí, že si spolu můžeme tedy něco užít. Už je čtvrt na šest a zatím nepřišla žádná odpověď. Tak nevím jestli mě zkouší, jestli se naštvu a budu zase psát nějaké blbé zprávy nebo o co mu jde. Má tohle celé vůbec cenu, když vidím, že si se mnou jen hraje?

Vaše Sloní pírko

Jsem Magor!

23. června 2018 v 18:00 | Sloní pírko |  Ze sloního života
Jen na to ještě nemám papíry..

ZASE jsem napsala Bernýmu, udělala ze sebe blbce a omluvila se mu. Dá se tohle ještě nazvat láskou? Přijdu si opravdu jako blázen - ne já jsem blázen.

V jednom okamžiku ho odmítám a posílám k čertu s tím, že si zasloužím něco lepšího a pár dní na to jsem zase přesvědčená, že jediný koho v životě potřebuji je on. Klasický souboj mozku a srdce. Jsou jen dvě možnosti, jak to skončí.. buď mi z toho definitivně hrábne a já dostanu ty papíry a nebo s ním budu šťastná.

Napsala jsem 19.6.2018:

Já: pojd se se mnou dneska prijit. Vyrikame si to
On: Ahoj dnes vecer nemuzu, jindy se tomu nebranim
Já: Mam tenhle tyden dovolenou. Ktery vecer mas volny?
On: Pa, so, ne, nejspis ten patek, ale nechci nic slibovat.
Já: Ok tak zatím pocitam s patkem. Tak mi to do ctvrtka potvrd
On: Jo potvrdim
On: Co si vlastne chces vyrikat? Smim-li se zeptat
Já: Potrebuju vedet jak to vidis ty a chci par věci vysvetlit o nic nejde jen s tebou chci mluvit jako s clovekem
On: Jo, nemam s tim problem.. Hlavne abych te zas neobtezoval oplzlejma debatama
Ja: asi tu pres ty zprávy musim pusovit jako peknej magor ale chci to vysvetlit a neboj budu normalni
On: :)
Já: Neber to prosim tak osobne mame ted v rodine problemy s penezi a do toho ještě umrti takze se s tim musim nejak srovnat a v ten vecer a ani druhy den jsem to moc nezvladala
On: V pohode
On: Ja toho mam taky dost
Já: Nechci to s tebou rozebirat jen tim chci rict abys me s tim bral s rezervou
On: Dobre

Potom jsem se ve čtvrtek jen domluvili, že se sejdeme v 18:00 před OC Flora.

Doufám, že to nějak neodvolá, ale věřím v osud. Co se má stát stane se.

Je toho tu o něm tolik, že si říkám, jestli to tu celé nemám přejmenovat :D. Jestli vás příběh Bernýho a mě zajímá, tak to sledujte dál.

Vaše Sloní pírko

Start se nezdařil

15. června 2018 v 12:01 | Sloní pírko |  Pírko se zbavuje sloního obalu
Tak jak jsem rychle chytila dobrou náladu a motivaci ke změně, tak stejně rychle jsem ji zase ztratila. Během těch pár dní se podělalo, co mohlo. 2.6.2018 mi zemřela nevlastní babička, kterou máma našla ležet doma na pohovce bez známek života. Tátovi jeho bratr ukradl, to co měl zdědit a rodiče, tak nemají peníze na hypotéku a budou asi muset prodat dům, který stavěli asi 10 let. Jsme z toho všichni špatní a ještě do toho všeho je dědeček v nemocnici se zlomenou nohou a učí se znovu chodit. Takže pravda je taková, že vůbec teď nemám myšlenky na nějaké plavání, ani na starosti o to co jím. Je mi to teď nějak jedno a není to tak podstatné. Jak se říká "Když se má něco posrat, posere se všechno!", tak to teď bohužel opravdu je. Doufám, že mě moje nová práce bude znovu motivovat do života a pomůže mi to se s tím srovnat. Nic jiného dobrého se mi teď v životě neudálo a neděje. Hodně by mi pomohlo si najít nějakého partnera a mít zase v někom oporu a mít se o tom s kým pobavit. Momentálně pořád vážím těch za*raných 120 Kg, ale alespoň jsem nepřibrala. Musím se zmátořit. Přeji vám, ať se vám daří, tak dobře jak se to mě teď vše kazí.


Vaše Sloní pírko

Kamarád taky rád..

15. června 2018 v 10:32 | Sloní pírko |  Ze sloního života
Tak to netrvalo ani pár dní a je tu pokračování s Berným. Jednoduše jsem to nevydržela a musela jsem mu napsat.

4.6.2018 jsem mu popřála k narozeninám "Všechno nejlepší k narozeninam. A." odpověď? "Děkuju"

O pár hodin později jsem zase myslela na "nás" jaké to bylo a jaké to ještě mohlo být. Já si prostě nedám pokoj. Takže následovala další zpráva, jestli si myslí, že by z nás někdy mohli být ještě kamarádi (přesné znění bohužel nemám, protože jsem to hned po odesláí ze strachu smazala).
On: Třeba jo
Já: To bych byla ráda. Kamarádů není nikdy dost.
On: 😊

6.6.2018 Jsem rozhodnutá, že se ho prostě nevzdám a nějak ho vybojuju. Nechci bez něj žít! A tak udělám další chybu a zase m napíšu.

Já: Je fakt že by se mi kamarád hodil. 😊
On: S výhodama? (hned je vidět o co mu jde)
Já: To jsem nemyslela ale je fakt ze bez toho se zit neda :D (jsem blbá teď už to vím taky)
Já: Nějaké návrhy? Nebo jak jsi to myslel ty? (ultra blbá!)
On: Navrhy? Co bys chtěla 😊
Já: Nerada bych se dostala někam kam bych neměla. Budu raději když nějaký návrh padáš ty ať vím jaké jsou možnosti. (submisivní ☹)
On: Co zajít někam na pivko a pak večer sex někde venku? 😊
Já: Takže kamarádství + sex nebo jen sex?
On: Kamarádi na sex? 😊
Já: Asi by se o tom dalo uvažovat. Dobře domluvme nějaké pivo.
On: Tento týden už to asi nestíhám. Příští týden mám volno st čt.
Já: Jo domluvíme se po víkendu teď budu mít dovolenou a vracím se v pondělí. Teď z hlavy nevím jaké tam mám směny ale něco vymyslíme.
On: Ok budu se těšit 😊
Já: Já taky 😉
On: 😊

8.6.2018 pokračování..

Já: Tak co ve středu?
On: Jo Jo 😊
On: Ještě ti to ale potvrdím nevím jistě mám toho moc 😊
Já: Já toho mám právě taky dost ale v tu středu zatím nic nemám 😊 tak dej vědět

9.6.2018 a jedeme dál..

Já: A na fb jsem na ty zprávy blokovaná cíleně? (pořád mě tam má v blokaci - zmetek)
….. bez odpovědi
Já (po pár hodinách): Je to dobrý nápad?
On: Co?
Já? Ale nic
On: Povídej
Já? Myslím kamarádství tohohle druhu.. stojím o to ne že ne jen nevím jestli je to správné za takových podmínek. Co si o tom myslíš?
On: Já teď nikoho nemám a sex mi chybí.. nevím jak to máš ty
Já: Jak že nikoho nemáš?
On: Přítelkyni
Já: Vždyť jste spolu bydleli ne? Já myslela že jste pořád spolu :-O
On: Ne ne už ne právě
Já: Ok v tom případě proti tomu nic nemám
On: Ty jsi taky sama?
Já: Jo jsem sama
On: A chybí ti sex?
Já: Nejen to
On: Co ještě?
Já: To je jedno (myšlenky na něj)
On: Nechceš si psát?
Já: To neříkám.. btw nechceš si mě teda odblokovat na tom fb? Moc nechápu smysl..
On: Můžem si psát tady, mne ten messenger nějak nejde (tak určitě)
Já: Ok jak myslíš. Btw už to nemám nabourané (Ralf mi tenkrát naboural fb a zjistil, že jsem si s Berným psala "prasárny")
Já: To už skončilo
On: To je dobře
Já: No a co je u tebe ještě nového?
On: Těšíš se na to alespoň trochu? 😊 (raději vrátí téma na sex)
Já: Jo to jo
On: Chceš si o tom psát? 😊
Já: Na to teď nejsem rozpoložená.
Já: Co jiné téma?
On: Nevím, jsem nadrženej
Já: Já teď právě ne
On: Co to?
Já: Ležím na posteli vedle mámi, tak co myslíš? :-D
On: Jo aha
On: Tak běž na cigáro
Já: A k čemu by to bylo
On: Přijdeš na jiný myšlenky
On: Ale nebudu tě přemlouvat 😊
Já: Lepší to bude asi až se v pondělí vrátím do Prahy
On: Tak jo
On: Já ležím sám teď
Já: Škoda že tam nemůžu ležet taky
On: Jo to jo 😊
Já: Ale můžu tam ležet ve středu
On: Jen ležet? 😊
Já: To zas ne..
On: :-D
Já: 😊
Já: Pořád bydlíš na Flóře?
On: Jo Jo
Já: To je fajn
Já: Tak o čem kromě "toho" pokecáme?
On: Teď půjdu spát, jsem pekelně unavenej dobrou noc 😊
Já: Dobrou noc 😊

10.6.2018 v neděli jsem už docela dostala chuť si o nějakých prasárnách psát a hlavně na to už byl čas, tak jsem mu napsala

Já: Tak jak se těšíš na středu? (s vidinou toho, jak si o "tom" začneme psát, co všecko budeme dělat)
… bez odpovědi (že mě to vůbec překvapuje)
Já: Já teda jo (o hodinu později)
… bez odpovědi
Já: Napiš až budeš moct 😊 (beznaděj na odpověď, ještě se snažím o nějakou komunikaci)
… bez odpovědi
Já: I tak se to dá vyřešit (Naznačuju že ingnorace je také varianta /s odstupem cca pěti hodin/)
… bez odpovědi

Celý den se to ve mně vařilo, jak není schopný ani odepsat, když jde jen o sex. Napíše jen, když se to hodí jemu, jinak si můžu vytřít. Uvědomila jsem si, že tady není ani troška empatie, a že bych se pro svou nešťastnou lásku ponížila k tomu, že by si na mě jen užil a stejně bych ho tak nezískala zpět. Sice už přes rok držím nechtěně celibát (naposledy s Ralfem :-/), ale zase nejsem nějaká běhna ani hej nebo počkej. Tak jsem mu napsala poslední sms.

Já: Jde ti prostě jen o to jedno. Na to ti jsem dobrá na nějaké oplzlé debaty ale odpovědět mi druhý den na sms je hrozný problém že? Přestaň si se mnou hrát a běž se s tím bodnout Berný. A nezapomeň neodepsat. Hezký večer..
Takže je jasné, že do teď neodepsal a už neodepíše. Na FB si mě smazal z přátel, a změnil si i profilovou fotku. Zase se spolu asi několik let nebudeme bavit, ale asi to tak mělo být a bude to ve výsledku tak lepší. Asi se to nemělo stát a já jsem vlastně ráda, že jsem se před ním neponížila, protože to by mi na sebedůvěře asi moc nepřidalo. Je jasné, že musím poznat jiného chlapa a jít naproti něčemu novému a neupínat se k minulosti. Seznamky for ever! Berný never! :D

Vaše Sloní pírko