Sebeláska se netoleruje

10. května 2018 v 16:07 | Sloní pírko |  Ze sloního života


A mám tu zase něco za své tučné sloní minulosti.
Nečekaně to bude zase něco z mích bývalých lásek. Konkrétně půjde o tu zatím poslední.


Od téhle lásky mě dělí tučná čára časová čára, přesněji je to rok a 2 měsíce. Můžu říct, že nazývat tohle období láskou ve mně vyvolává chuť na pláč a ironický smích zároveň. Láska tu opravdu byla, bohužel jen v začátcích..

------------------------------------------------------------------------------------------
Toho dne se psalo datum 9.5. 2015. Moje tenkrát ještě dobrá kamarádka Cleo (o tom třeba jindy) měla oslavu narozenin. Cleo má ve svém okolí hodně fajn kluků, tak jsem si říkala: "co když zrovna tam někoho potkám?".
Stalo se..

S Cleo a jejími kamarády, byl sraz na náměstí, odkud se mělo pokračovat dál na bowling, kde se oslava konala. Když jsem přijížděla v tramvaji na náměstí, tak už jsem vyhlížela potencionální objev. Vystoupila jsem z tramvaje a Cleo mi hned šla představit kamarády: "Tak tohle je Ralf", podali jsme si s Ralfem ruce.

První myšlenka, která mě napadla je, že byl o dost menší než já a ještě má divný nos a vůbec se mi nelíbí.
V průběhu oslavy na bowlingu jsem ho začala pozorovat. Jeho vyjadřování a jeho pohyby, nějak mě to přitahovalo. Snažila jsem se ho pozorovat a přiblížit se mu. Moje náznaky sympatií, ale nechápal, takže se na oslavě nic nestalo.

Druhý den jsem se probudila u své kamarádky Heif, která na oslavě byla s námi. Podívala jsem se na telefon a měla jsem na Facebooku zprávu "Ahoj", nic víc. Byl to Ralf.

Ještě ten den za mnou autem přijel a já si sedla na sedadlo spolujezdce a povídali jsme si snad tři hodiny. Myslela jsem si jak je báječné, že nějakému klukovi stojím za to, aby za mnou přijel z Prahy až do vesnice u Berouna, kde bydlí moji rodiče.

Následovalo několik schůzek, polibků a komplimentů, které nás dovedli až k tomu, že jsme si oficiálně 24.5. 2015 (den před mými narozeninami) řekli, že jsme pár.

Začátek byl opravdu jako pohádka, obdivovala jsem ho a říkala jsem si, že si snad ani takového báječného kluka nezasloužím. Měla jsem pravdu.. nezasloužila.

Po dvou měsících, co jsme byli pár, jsem přestala vycházet se svým otcem. Ralf mě přemluvil, ať se k němu přestěhuju, tak jsem šla a tu chybu udělala. Další asi tři měsíce od sestěhování jsme se s Ralfem začali rozcházet v názorech a začaly naše první hádky. Jeho chování ke mně začalo být dost chladné a postupně až agresivní, kdy docházelo v hádkách i k postrkování.

Na Vánoce 2016 niky nezapomenu. Ralf věděl, že se mi líbí jeden telefon a moc si ho přeju. Už od listopadu mi dával indicie, abych si začala myslet, že mi ten telefon dá k pod stromeček. Byla jsem jednoduše přesvědčená, že ten telefon dostanu. Utratila jsem tehdy za dárky pro něj a jeho pejska asi osm tisíc korun. Krásně jsem dárky zabalila, navařila jsem hromadu jídel k večeři a těšila se, jak to budou jedny z nejlepších Vánoc a budu na to vzpomínat. Po slavnostní večeři jsme šli rozbalovat dárky. Z telefonu, na který jsme se tak těšila, nebylo nic! Dostala jsem tři čajové svíčky, hnusnou šálu z Lidlu a hodinky z nekvalitního kovu, na který mám alergii, což dobře věděl. O těch hodinkách se mě ještě snažil přesvědčit, že jsou zlaté, to si do dnes nedokážu vysvětlit. Já nejsem zas tak náročná, ale když mě někdo dovede k tomu, abych si myslela, že dostanu vysněný telefon a nakonec dostanu čajové svíčky, tak mě to docela rozhodí. Nejlepší na tom celém, ale je fakt, že má Ralf příjem větší, něž čtyřnásobek průměrného platu. :D

V únoru 2016 jsem nakonec telefon dostala, ale už to nebyl dárek, ze kterého bych měla takovou radost, jako když to byl vytoužený dárek k Vánocům. Telefon se stal jeho nástrojem jak mě potrestat, když jsme se pohádali i kvůli blbosti, tak mi telefon vzal a odmítal mi ho vrátit do doby, kdy budu podle jeho slov "normální". Následně to tedy vypadalo tak, že jsem byla každou chvilku bez telefonu, který přede mnou schovával třeba i do krabice od puzzle, hlavně abych se k němu nijak nedostala.

Na jaře 2016, mě začal dokonce fyzicky a slovně napadat. Já byla všechny nadávky od dámského přirození až po hovězí. Jednoduše jsem nebyla nic a on byl někdo.

Na začátku léta Ralfův bratr vyhrál v rádiu dovolenou pro čtyři osoby v řecku a rozhodnul se, že sebou vezme svou přítelkyni a mě s Ralfem. Hrozně jsem se tam těšila, protože jsem si ještě tak trochu naivně myslela, že tam půjdou ty trosky našeho vztahu zachránit. Nakoupila jsem si na dovolenou hromadu nového oblečení a představovala si, jak se mi nohy boří do jemného písku, když přijde vlna a já koukám do zapadajícího slunce. Nakonec to bylo jinak..

Ralf mě chtěl po jedné větší hádce potrestat, jak bylo jeho oblíbeným zvykem, ale místo telefonu mi vzal dovolenou. Nechal mě z dovolené ohlásit a tím mi vzal můj sen a sobě udělal dobře tím, že mi tím ublížil. Prostě šel, z dovolené mě odhlásil, místo mě tam vzal svou kamarádku ze základní školy, jak jsem se později dozvěděla. To byla pro mě poslední kapka.

Od Ralfa jsem se odstěhovala. Bohužel, pak ještě následovalo napadení mého profilu na Facebooku jeho osobou a došlo i na trestní oznámení z mé strany, ale to tu rozvádět nechci. Důležité je to, že v březnu 2017 to celé definitivně skončilo a já s Ralfem nejsem od té doby v kontaktu.

Chtěla bych říct, jak jsem na sebe hrdá, že jsem dokázala odejít a postarat se o sebe, abych byla v pohodě a jak mě o celé posílilo a já jsem šťastná, ale není tomu úplně tak.

Jsem ráda, že už je to za mnou, ale od té doby jsem stále sama a neumím ke svému srdci pustit toho pravého. Samota mě ubíjí a nemám z toho jak vyjít, ale věřím, že se to jednou povede.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chtěla jsem Vám tu dát příběh o soužití s psychopatem a hlavně jsem chtěla říct, že ať už jsou vaše nedostatky jakékoliv, tak nikdo nemá právo vás ponižovat. Opravdu nikdo! Nesmíte to dovolit a musíte si sami sebe vážit, jinak se vždy najde ten, co využije vašeho slabého místa.

Buďte silní!

Vaše Sloní pírko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama