Pírko se zbavuje sloního obalu

23. května 2018 v 17:05 | Sloní pírko |  Pírko se zbavuje sloního obalu
Pírko se zbavuje sloního obalu

Už hodně dlouhou dobu jsem rozhodnutá se sebou něco udělat a zbavit se toho břemena co sebou životem tahám už několik let. Bohužel mi nepomáhá nic, ani knížky, ani doktor, ani dieta ani motivační film. Prostě vůbec nic. Jeden z posledních pokusů byla motivační nástěnka, ale to se taky nesetkalo s úspěchem. Vždy to vydržím maximálně pár dní, než se mi v životě zase něco pokazí, stačí málo a já už pro zahnání špatných myšlenek běžím do krámu a nakoupím ten největší sajrajt a pak to všechno spořádám v posteli na posezení.


Hrozně mě to trápí, protože sloní obal je zdrojem většiny dalších problémů. Vztahy s muži, sebevědomí, vztah s rodinou a dokonce i řízení auta. Je mi za pár dní 24 a ty nejlepší roky života promrhávám a to mě děsí, když vím, že stačí trocha pevné vůle a život může mít úplně jiné kvality.

Chci k vám být tedy otevřená, co se týká mojí váhy a toho jak se mi teď bude dařit. Tenhle blog beru jako možnost, jak to s někým sdílet a zároveň mít pocit, že na to nejsem sama.

Můj plán je tedy následující…

Nebudu! kupovat sajrajt
Nebudu! se přežírat
Budu! chodit plavat (pravidelně 3x týdně)
Nebudu! nad sebou brečet, ale jednou pro vždy to změním

Teď historický zápis do sloního života

Dnes je 23.5. 2018 a Sloní pírko váží 120 Kg sajrajtu a depresí. /to je hrozný! jsem na sebe naštvaná do….. =´¨§-,.?:_"!'/(ˇ%/

Jdu do boje!!! Držte mi palce a buďte se mnou!

Vaše Sloní pírko
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama