Jak vzniklo Sloní pírko?

7. dubna 2018 v 13:44 | Sloní pírko |  Ze sloního života
Jak vzniklo Sloní pírko?

Psal se rok 2013, to je rok, kdy jsme se rozešli s mou velkou první láskou a já hledala něco nebo spíš někoho, kdo mi pomůže vyplnit tu samotu. Pokukovala jsem po různých seznamkách a psala si s několika kluky a jednou jsem si napsala s fajn klukem co mi poslal fotku a světe div se.. nebylo to vůbec marný :D.

Ten fajn kluk /budeme mu říkat Hora/ mě pozval na čajovny, aby jsme se poznali. Byl asi o 3 roky starší než já a měl v sobě něco co mě svím způsobem od začátku nějak přitahovalo. Po několika hodinách v čajovně mě doprovodil až domů ke dveřím. Dali jsme si pusu a ... nevím co se v tu chvilku stalo, protože takové chování mi není podobně, ale já ho pozvala k sobě domů. Dopadlo to přesně tak, jak čekáte. Přespal u mě a ráno odešel.

Myslela jsem si, že už se Hora neozve, ale on se vážně ozval :). Já byla čerstvě po rozchodu a on zase nehledal vztah a chyběla mu společnost. Domluvili jsme se na kamarádství s výhodama. Začali jsme se tedy scházet buď u mě nebo u něj doma pro společné chvíle, ale nebylo to suché "užili jsme si, tak aho příště", scházeli jsme se i jen tak na večeří nebo procházku. Postupem času jsme začali vypadat jako pár, chovat se jako pár, ale nebyli jsme pár.

A teď to přijde. Procházeli jsme se po Stromovce ruku v ruce a povídali si. V jednu chvíli jsme přecházeli přes malý dřevěný most nad potůčkem, zastavil uprostřed toho mostu, přerušil mu řeč a povídá "Promiň, že tě přerušuju, ale tohle je tak krásný místo, že tě tu musím políbit", pak následovala pusa a následně mi recitoval Máj. No vážně! v dnešní moderní době fakt Máj! Taky jsem myslela, že něco takového v dnešní době člověk zažít nemůže.
Šli jsme ještě kus cesty a pak si sednul na lavičku a stáhnul si mě na klín, řekla jsem mu "pusť mě vždyť jsem těžká" odpověděl "Blbost, jsi lehká jako pírko." na to jsem řekla "Spíš jako slon. :D" a on to zakončil větou "Ty jsi takový moje sloní pírko :D.", tak tady to máte. Takhle vzniklo moje Sloní pírko.

Jednou jsem Horu vzala jako doprovod na oslavu narozenin mojí kamarádky. Nějak jsme se rozdělili a já si pak všimla, že se věnuje jiné slečně a začala jsem trochu žárlit. Nejdřív jsem se na něj vnitřně zlobila, ale pak jsem si uvědomila, že je to blbost a nemám právo se zlobi, když spolu ani nechodíme. Uvědomila jsem si, že už to pro mě není jen kamarádství s výhodama, ale začíná to přerůstat v něco víc.
Po cestě domů z oslavi jsem mu to řekla, byl rád, že jsem upřímná, ale omluvil se, že z jeho strany to v něco víc nepřešlo, a tak jsme se domluvili na to, že to ukončíme, dřív něž bude to zajde někam kam nechceme. Tu noc u mě přespal naposledy.

Druhý den ráno odešel a odjel na chatu ke svému kamarádovi, kde ho na nádraží měla vyzvednout parta lidí a on v té partě lidí našel svou přítelkyni, se kterou je dodnes. Moc jim to přeju. :)

Tohle celé trvalo asi tři měsíce a bylo to bezva. Je pravda, že nejsem moc velký romantik, ale bylo krásné to zažít. Koupel při svýčkách s pěnou kdy pijete Baileys, večeři s výhledem na celou Prahu ze střešního okna nebo neplánovaný ploužák v teplákách doba v obýváku, kdo by tohle nechtěl zažít?!

Z Hory se stal kravaťák s dobrým postavením a já už jsem taky jinde, ale do dnes jsme v kontaktu a já na to nikdy nezapomenu. Bylo to krásné.

Horo.. Děkuju!

SP
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama